Hakkımızda | NWT Bilişim

Menu

Net Web Tasarım bir başka değişle NWT Bilişim 2006 yılında Web Tasarım ve Google SEO hizmetleri vermek için kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana profesyonel web çözümlerini müşterilerine sunarak binlerce dost müşteriler kazanmıştır. İstanbul başta olmak üzere anadolumuzun her şehrine hizmet vermekteyiz.

 

En önemli ilkelerimizden birisi olan müşterilerimizle sürekli olarak ilgilenme politikamız güven ortamı doğurmuştur. Bu yüzden yıllar geçsede yaşadığınız her tülü web sorunlarını, ücret her zaman ikinci planda kalmak suretiyle çözüme kavuşturduk. Referanslarımızdan güç alarak iş ahlakımızı, gayretimizi, motivasyonumuzu ve çalışkanlığımızı her geçen gün artırdık. Müşterilerimizin bizi en çok beğendiği özelliklerimizi sıralayacak olursak;

 

  • “İşimizi son derece hızlı yapıyoruz. Websitenizin tasarımını  haftalarca beklemiyorsunuz.”
  • “Yıllar Geçsede yaptığımız tasarımın & yazılımın arkasında duruyoruz. Sonradan çıkabilecek sorunlarınızı çözmek için hazırda bekleyen bir ekibimiz var.”
  • “Her ay web sitelerinizin düzenli yedeğini alıyoruz. Olumsuz durumlar söz konusu olduğunda, sağlam bir şekilde sitelerinizi  yeniden yayına almış oluyoruz.”